Шоу-біз  |  31.10.17  |  вівторок
 

Олена Кравець спародіювала Савченко в "сексі по телефону"

Актори "Кварталу 95" зіграли дотепну пародію на нардепа Надію Савченко, яка зізналася, що замолоду надавала послуги "сексу по телефону".

Відео цього номера блискавично набирає популярності в Мережі.

"Вечірній квартал" пофантазував на тему роботи Надії Савченко у службі телефонних інтимних послуг. Нагадаємо, цей цікавий факт своєї біографії Савченко підтвердила ЗМІ влітку 2017 року.

"Так, працювала. Це стало можливим, знову-таки, через адекватне ставлення до всього. Таку роботу може витримати не кожен, я це побачила на відборі. Ми з подругою шукали роботу, побачили оголошення в газеті: "Дівчина, з приємним голосом, з умінням розмовляти на будь-які теми". Я не знала, що це. Приїхала туди, мені дали якийсь бульварний роман, сказали прочитати на мікрофон сексуальну сцену. Я спочатку подумки посміялася над цим ",

- розповіла народний депутат.

Гумористи не залишили цю тему без уваги. У черговому випуску програми Олена Кравець зіграла роль Надії Савченко і показала, яким міг бути секс по телефону у її виконанні. Напарником актриси за номером став Степан Казанін, який виконав роль примхливого клієнта.

Як раніше повідомлялося, "Квартал 95" висміяв прорив кордону СаакашвіліУ свіжому епізоді "кварталівці" оспівали незаконний перетин кордону Саакашвілі, якого позбавили громадянства. Під брендом "Одесько-грузинська кіностудія" гумористи розповіли про першу нерозмитнену людину на території України на польських номерах.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах