Шоу-біз  |  02.03.20  |  понеділок
 

Онкохвора Шеннен Догерті розповіла, як бореться з депресією

Артистка намагається "приймати кожен день".

Американська акторка Шеннен Догерті, у якої на початку лютого діагностували рак, розповіла, як бореться з депресією.

Як зізналася зірка серіалу "Всі жінки - відьми" наразі вона намагається піклуватися про себе та приймати кожен день.

"Після року боротьби з раком, який повернувся, та інших стресів, я повернулася до цього. Піклуюсь про себе і приймаю кожен день. Це не завжди просто. У мене є дні, коли я депресую або просто ледарюю. Але я рухаюся далі завдяки допомозі друзів",

- розповіла Шеннен.

Акторка показала, як провела час з близькими людьми. Гуляла з друзями узбережжям та готувала разом з ними корисну їжу.

Нагадаємо, рак молочної залози у Шеннен Догерті вперше діагностували 2015 року. Причиною несвоєчасного виявлення злоякісної пухлини у зірки "Беверлі Гіллз, 90210" стало несвоєчасне обстеження. Вона навіть подавала до суду на своїх менеджерів, які проігнорували оформлення медичного страхування, і саме через це вона пропустила низку планових перевірок.

Проте зрештою їм вдалося домовитися і врегулювати конфлікт.

Хвора на рак Догерті продовжує ділитися з шанувальниками знімками хворої себе та розповідати, як протікає її лікування. На деякий час вона навіть втратила надію на життя. Однак після видалення грудей та курсу хіміотерапії та завдяки неабиякій підтримці чоловіка, найближчих друзів та родичів у Догерті сталася ремісія.

За цей час знаменитість встигла зробити реконструкцію грудей, повернутися до роботи і навіть знятися у перезапуску культового "Беверлі-Гіллз" серіалу 90-х "Беверлі-Гіллз, 90210". За словами зірки саме смерть її колеги за серіалом Люка Перрі підштовхнула її до знімань у новому "Беверлі Гіллзі".

 

Про це повідомляє tsn.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах