Шоу-біз  |  01.12.17  |  п'ятниця
 

Олена Кравець повністю оголилася заради благодійності

30 листопада 40-річна акторка Олена Кравець шокувала шанувальників, розмістивши на своїй сторінці в Instagram фотографію в стилі "ню".

Зірка Студії "Квартал 95" Олена Кравець здивувала публіку несподіваним вчинком. У своєму Instagram акторка опублікувала фото, на якому вона постала майже оголеною, прикрившись лише валізою.

Як з'ясувалося, на такий крок 40-річна зірка зважилася не заради піару, а для корисної справи - свого нового благодійного проекту "Валіза". Підтримала Олену в цій справі її подруга Марина Лірник.

В рамках проекту Олена збирається продавати вбрання українських знаменитостей, а отримані гроші скеровувати на розвиток випускників дитячих будинків та інтернатів.

"Ми будемо допомагати випускникам інтернатів та дитячих будинків виходити в самостійне життя без страху, долаючи емоційно-психологічний бар'єр. Для цього їх навчать науково-обґрунтованої техніки трансцендентальної медитації, яка допомагає розкрити потенціал особистості, покращує здібності до навчання і захищає від стресів. Ми хочемо подарувати цим молодим людям своєрідний ключ до себе, який допоможе їм відкрити двері в доросле життя з миром у серці",

- розповіла про свої наміри Олена Кравець.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...