Шоу-біз  |  27.03.18  |  вівторок
 

Олег Винник озвучив мультперсонажа, від якого шаленіють дівчата

Популярний український співак Олег Винник подарував свій голос головному героєві анімаційного фільму "Зачарований принц".

Картина розповідає про прекрасного Принца, вийти за якого мріє кожна дівчина. Однак його привабливість зачарована.

Ще при народженні юний спадкоємець престолу отримав дивовижний дар: дівчата миттю втрачають розум від однієї його посмішки, і це викликає шалену лють у представників його статі. Таким чином, дар Принца стає для нього справжнім прокляттям. У певний момент ситуація загострюється: у Принца зостається лише три дні на те, аби врятувати своє Королівство від самого себе. А для цього юнак мусить відшукати свою справжню любов.

"Це мій перший досвід дубляжу мультфільмів і я дуже переживав перед початком. Але робота настільки захопила мене, що працював я з величезним задоволенням. Це прекрасно - відчути себе в ролі Принца",

- зізнався Винник.

Режисером цього канадського мультфільму виступив Росс Венокур. В оригінальній версії головних героїв картини озвучують Демі Ловато, Авріл Лавін та Сіа.

Нагадаємо, нещодавно Олег Винникв вирішив опанувати нову професію. Популярний співак став новим обличчям каналу "М1". Підкорювач жіночих сердець вестиме хіт-парад "Час кохати з Олегом Винником!".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...