Шоу-біз  |  12.01.18  |  п'ятниця
 

Між Олегом Винником та "1+1" розгорівся скандал

Приводом для конфлікту став сюжет про популярного виконавця, який вийшов 10 січня на каналі в ефірі програми "ТСН".

Автори сюжету, намагаючись розкрити подробиці і таємниці особистого життя Олега Винника, розповіли про його скандальні романи, недостатній патріотизм та не надто активну благодійність.

Журналісти також з'ясували, що дружиною Винника є його бек-вокалістка Таїсія Сватко, яка виступає під сценічним ім'ям Таюне. За словами односельців Винника, весілля пари відбулося ще на початку 1990-х років. Молоді, нібито, познайомилися ще в училищі.

Продюсер співака Олександр Горбенко обуренням відреагував на цей сюжет, назвавши його "заказухою". За його словами, журналісти "цілеспрямовано, безцеремонно влізли в особисте життя Артиста, образили його честь та гідність".

"...Напередодні нового року мама Олега перенесла черговий інсульт і 20 днів перебувала в реанімації, з причини того, що невідома особа блукала уздовж воріт і випрошувала номер телефону Артиста",

- написав Горбенко.

Продюсер Винника заперечив звинувачення на адресу співака в тому, що він не відвідує рідних, а також не займається благодійністю.

"З Артистом щорічно обговорюється бюджет благодійного фонду, в штаті є людина, яка займається адресною допомогою, допомагаємо людям в міру своїх можливостей, але ніде і ніколи не будемо кричати про це. Мої слова вам підтвердять десятки людей з окопів, медустанов, православних і громадських організацій",

- зазначив представник виконавця.

Назвавши поведінку журналістів проявом "ревнощів" через відмову популярного співака від участі в низці проектів "1+1", Олександр Горбенко заявив, що Винник та його команда припиняють співпрацю з телеканалом, а "захистом честі і гідності громадянина України Олега Винника займуться юристи".

Канал "1+1" офіційно прокоментував ситуацію, що склалася:

"Очікувано, що сюжет "Жінки Винника" не залишив байдужим нікого, адже журналісти ТСН показали те, що намагалися ретельно приховувати від шанувальників співак і його менеджмент. При цьому йти в суд - їхнє законне право. Безумовно, Олег Винник є одним з найбільш затребуваних артистів українського шоу-бізнесу. Однак проекти телеканалу "1+1" є популярними і рейтинговими і без залучення співака... Впевнені, сюжет ТСН тільки додав популярності співакові".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...