Шоу-біз  |  04.01.18  |  четвер
 

Руслана заявила, що українці - нащадки давніх шумерів

Вчені досі сперечаються, ким насправді були представники цієї цивілізації, що проживали на території сучасного Ірану, Іраку і Сирії.

Українська співачка Руслана знайшла в українцях коріння древніх шумерів. Про це стало відомо з її інтерв'ю програмі "Бацман" на телеканалі "112 Україна".

"Ми країна значно глибша, значно більш історична, набагато цікавіша, автентична, набагато екзотичніша. Наші корені говорять про давні культури і цивілізації. Країна, яка мала скіфів, сарматів, Трипілля, шумерів, і нам би з Єгиптом змагатися кожен день по надбанням",

- заявила співачка.

Вона вважає, що українцям нав'язали певну культуру, пісні і творчість, які тепер вважаються національним надбанням. Насправді, українці - нація більш давня.

"Нам сказали: "Ось ви українці, і так себе і сприймайте. Ось ваш трафарет і нічого лізти далі". А ми нація, країна з фантастичною культурою",

- підкреслила співачка.

Відзначимо, що шумери - це одна з перших древніх цивілізацій, що проживала на території сучасних країн: Ірану, Іраку, Сирії. Пізніше, змішуючись з іншими народами шумери перетворилися в вавилонян, яких потім витіснили амореи і ассірійці. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e