Шоу-біз  |  17.10.17  |  вівторок
 

Дизайнер присвятив колекцію килимів змінам клімату

У новій колекції Фернандо Мастранджело руйнуються крижані покриви, випаровуються озера, а також відбуваються інші явища, пов'язані зі змінами клімату на Землі.

Колекцію "Melt and Crash" створив бруклінський художник Фернандо Мастранджело у співпраці з маркою "Edward Fields". Вона є відображенням зміни фізичних аспектів природи, таких як танення льодовиків або корозії землі. Лінії на килимах повторюють текстури льодовиків, солончаків та інших порід. Барвисті композиції нагадують акварельні картини.

"З самого початку я хотів, передати візуальну мову природи і виразити повагу і почуття захоплення нашим фізичним світом - все це відображено у формі і кольорі колекції",

- розповів дизайнер.

Слід відзначити, що це не перша "природна" колекція декору для дому - раніше дизайнер також створив барвисті градієнти, що відображають природні мотиви, а також повністю білу "м'яку" колекцію на початку цього року.

Нагадаємо, що днями в рамках проведення Тижня моди в Копенгагені найбільш яскраве обговорення отримав показ нової колекції датського дизайнера Ніколаса Нібро, який випустив на подіум повністю оголених моделей. Модельєр хотів нагадати, що кожна людина прекрасна у власному тілі, а нагота не повинна сприйматися як акт провокації.

Настільки відверте послання Нібро назвав "даниною повазі до людського тіла". Окрім професійних моделей, в шоу брали участь прості люди. Більш того, "вишенькою на торті" виявився вихід самого витівника торжества Ніколаса Нібро, який також пройшовся подіумом без одягу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e