Шоу-біз  |  31.05.18  |  четвер
 

Melovin увійшов до трійки найпопулярніших виконавців Євробачення

П’яте місце за кількістю переглядів делегується представниці Росії Юлії Самойловій.

Пісня українського представника України Melovin на пісенному конкурсі цьогоріч потрапила до трійки найпопулярніших відео на YouTube. Про це повідомляє офіційний сайт Євробачення-2018.

Майже 6,5 мільйона переглядів отримало ролик вогняного шоу українця в другому півфіналі. Завдяки цьому виконавець посідає 3-тє місце.

Представниця Кіпру Елені Фурейра опинилася на другому місці, оскільки її запальний виступ у першому півфіналі переглянуло більше 13 мільйонів користувачів.

Понад 5 мільйонів переглядів отримав виступ Міколаса Йозефа (Чехія). Незважаючи на те, що під час першої репетиції співак серйозно пошкодив декілька хребців, єдине, чого він не зміг втілити на сцені – це сальто. Саме через працелюбство Міколас увійшов до 5 найпопулярніших виконавців Євробачення-2018.

П’яте місце за кількістю переглядів делегується представниці Росії Юлії Самойловій, виступ наживо в другому півфіналі якої переглянуло 4,5 мільйона глядачів.

А рекордсменкою за кількістю переглядів на YouTube стала переможниця конкурсу – Нетта, чиє відео перевищило позначку в 60 мільйонів прослуховувань. А відео виступу на сцені першого півфіналу переглянули понад 16 мільйонів разів.

Нагадаємо, Руслана вдруге збирається на "Євробачення".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...