Шоу-біз  |  23.09.18  |  неділя
 

Мати Кузьми звернулася до його фанів за допомогою

Вона благає повідомити про всі випадки використання фотографій її сина в рекламі похоронних бюро.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Ольга Кузьменко розповіла, що безліч підприємців по всій Україні використовують портрет і особисті дані загиблого Кузьми Скрябіна в рекламних цілях. Наприклад, вони виготовляють могильні пам'ятники і виставляють їх для залучення клієнтів.

"Звертаюся до фанів Кузьми Скрябіна! Прошу у всіх вас допомоги!  Звертаюся до всіх християн України!! Допоможіть виявити і знешкодити Мародерів-господарів похоронних фірм ,які використовують портрет мого сина в рекламних цілях, роблять лже-могили на своїх показових майданчиках з повністю Андрійковими даними.Таких прикладів вже чимало нам повідомили . Ми самі їх всіх не можемо виявити. Прошу у вас всіх, добрі люди допомоги!! Даю номер телефону і цей же номер вайбера, куди кожен з вас може подзвонити і вислати мені факти і телефон (адресу) похоронних фірм, які виявите по місцю свого проживання. Наживатися таким чином на зображенні людини, яка не шкодувала свого життя за Україну! 0983338320 тел і вайбер. Благаю про допомогу!!",

- написала Ольга Кузьменко в Facebook.

Як зазначає мати загиблого співака, після збору всієї необхідної інформації вона опублікує список фірм, які займаються подібною "чорної рекламою", а також анонсувала звернення в прокуратуру з цього приводу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах