Шоу-біз  |  10.02.18  |  субота
 

Львів'яни назвали умову, за якої не зриватимуть виступу Білик

Свої умови представники громадських організацій висунули під час зустрічі з керівництвом Львівського оперного театру, де на 6 березня заплановано концерт Ірини Білик.

Активісти провели телефонну розмову з продюсером артистки, у якій висловили чітку позицію небайдужих львів'ян щодо виступу в місті Ірини Білик, яка їздила з гастролями Росією в час воєнного протистояння між двома країнами. За їхніми словами, концерт пройде без громадського супротиву лише в тому випадку, якщо співачка публічно визнає Росію країною-агресором, яка окупувала Крим і частину Донбасу.

Крім того, представники організацій письмово звернулися до генерального директора Львівської опери Василя Вовкуна із закликом не допустити виступу Білик у разі невиконання артисткою зазначеної умови.

"Сьогодні Україна вперше за багато століть своєї історії отримала реальний шанс відстояти свою незалежність у війні проти споконвічного агресора – Московії. Ми ведемо війну не лише за територію, а й за свідомість наших людей",

- зазначено в документі.

Активісти зауважили, що тільки зараз українське суспільство стало на шлях відновлення національної пам’яті, однак не всі публічні особистості, які впливають на формування думки у населення, готові сприяти опору військово-культурній експансії держави-агресора. Вони і далі гастролюють та беруть участь у культурно-мистецьких заходах на території РФ.

"Принцип "культура внє політікі", який активно пропагують такі "артисти", фактично нівелює намагання українців відстояти власну незалежність та маргіналізує наші військові звитяги на сході України",

- наголошується у зверненні.

Як раніше повідомлялося, Ірина Федишин пояснила, чому прийшла на "Голос країни". Участь відомої львівської співачки у проекті для нових виконавців стала справжньою несподіванкою для її шанувальників. Зірка пояснила, чому вирішила спробувати свої сили в цьому телешоу.

Нагадаємо, що співачка зі Львівщини MamaRika виходить заміж. Одна з найкрасивіших пар в українському шоу-бізнесі, Анастасія Кочетова і Сергій Середа, вирішили узаконити свої стосунки шлюбом. Про роман співачки MamaRika з актором Сергієм Середою стало відомо ще в лютому 2016 року. Відтоді закохані не приховують своїх відносин і публікують спільні світлини в соцмережах.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах