Шоу-біз  |  18.05.18  |  п'ятниця
 

Крістен Стюарт роззулася на червоній доріжці в Каннах

Таким чином знаменитість виразила свій протест проти дрес-коду, встановленого організаторами Каннського кінофестивалю.

Цей фестиваль завжди відрізнявся від інших подібних заходів насамперед тим, що зірки приходять сюди не лише за нагородами, розвагами чи щоб покрасуватися на червоній доріжці, а також для того, щоб висловити свою позицію з якогось важливого питання.

Про серйозність заходу свідчить навіть суворий дрес-код, за недотримання якого знаменитостям можуть відмовити в участі у дійстві. Жінки повинні бути в сукнях та обов'язково на підборах, чоловіки - в ділових костюмах.

Не всі зірки готові миритися з такими обмеженнями. Іноді вони показують свій бунтарський дух.

Уже вкотре у Каннах демонструє свій протест зірка саги "Сутінки" Крістен Стюарт. У 2015 році американській актрисі заборонили вийти на червону доріжку, оскільки вона була у взутті на плоскій підошві.

У минулому році Крістен висловила свою думку:

"У мене складається враження, що людей більше не можна просити про дрес-код, це існує як якась даність. Наприклад, якщо ви не просите хлопців носити підбори і сукні, ви не можете просити про це і мене".

Цьогоріч Стюарт вийшла на доріжку в туфлях і показово зняла їх. У всіх на очах, та ще й під дощем, Крістен босоніж пройшла до залу.

Журналісти спершу припустили, що акторка боїться посковзнутися. Справжня причина її вчинку стала відома лише потім. До того ж, зірка заявила, що технічно вона не порушила правил, оскільки заборони ходити босоніж не було.

Поки одних обурювала така поведінка, інші підтримали дівчину. Одна з користувачок мережі зазначила, що це "найчесніша демонстрація справжніх бажань кожної жінки".

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...