Шоу-біз  |  02.02.18  |  п'ятниця
 

Євгенія Власова прийшла на ТБ після важкої хвороби

Свіжі фото, на яких відображена Євгенія Власова, опубліковано на офіційній сторінці телепередачі "Світське життя", яку веде Катя Осадча.

Світлини з телеведучою та співачкою доповнено таким повідомленням:

"Вісім років тому співачка Євгенія Власова подолала онкологію, а напрікінці минулого року знову опинилася в лікарні... Реанімація, операції, страх рецидиву. Ми, як і вся країна, переживали за артистку. Але найгірше позаду, Євгенія вже вдома, на реабілітації. Вона погодилася завітати у студію "Світського життя" и дати ексклюзивне інтерв'ю Каті Осадчій! Про те, як здолати усі виклики долі та при цьому мати неймовірній вигляд! Дякуємо Євгенії за щирість!".

У коментарях до фото шанувальники засипали Євгенію Власову компліментами і побажали їй більше ніколи не хворіти.

Як повідомлялося, співачка та колишня дружина продюсера гурту "ВІА Гра" Дмитра Костюка Євгенія Власова потрапила до реанімації і потребувала дорогого лікування.

Нагадаємо, що раніше Тіну Кароль звинуватили у зневазі до трансґендерів. 28 січня на телеканалі "1+1" відбулася прем'єра восьмого сезону "Голос країни", під час якої справжній фурор викликала дівчина-трансґендер Зіанджа, в минулому - Борис Апрель. Конкурсантка виконала пісню "Smashed into you" Beyonce. Коментуючи виступ Зіанджі, зіркова тренер Тіна Кароль припустилася кількох необережних висловлювань, які спровокували хвилю критики в бік народної артистки. Так, для початку Тіна Кароль поставила під сумнів доцільність трансформації.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах