Шоу-біз  |  22.08.19  |  четвер
 

Хлопчик вийшов на концерт Foo Fighters і став сенсацією

П'ятирічний Тейлор Гупер став сенсацією в інтернеті, коли приєднався на сцені до своїх музичних кумирів у Белфасті.

П'ятирічний Тейлор Гупер став сенсацією в інтернеті, коли у Белфасті приєднався на сцені до своїх кумирів - групи Foo Fighters.

Маленький рокер танцював на сцені поряд зі своїми кумирами перед 35 000 глядачів. 

Ніккі Гупер та її чоловік вже кілька десятиліть є великими шанувальниками американської групи, яку очолює колишній барабанщик Nirvana Дейв Грол.

Вони постійно їздили в місця, де виступала група. Але цього разу концерт був особливий, адже вперше подружжя взяло з собою свого сина.

Тейлора назвали на честь барабанщика Foo Fighters Тейлора Хокінса, хлопчик теж полюбив їхню музику. 

Тейлор Хокінс грає на барабанах.

"Він слухає їх з моменту свого народження - все через те, що я та його тато є великими фанатами. Ми збиралися на концерт з друзями з усієї Британії і подумали, що буде весело взяти з собою нашого сина", - сказала місіс Гупер, яка живе на півночі Белфаста.

Тейлор приніс із собою плакат ручної роботи, завдяки якому він виділявся з натовпу.

"Ми зв'язалися з учасниками цієї події, вони сказали, що це не проблема. Але нас попередили, що це буде гучна музична подія, тому ми взяли для Тейлора кілька спеціальних навушників. Коли ми приїхали туди, сина всі дуже вітали", - розповіла жінка.

"Люди постійно заохочували нас проходити вперед", - сказала пані Гупер. 

Дейв Грол - засновник та фронтмен гурту.

Лідер гурту помітив цей плакат і прочитав напис на ньому - що Тейлору п'ять років і це його перший концерт.

"Тоді натовп почав кричати "на сцену", і Дейв відреагував: "Приведіть сюди цього малого чувака". Тому так і сталося", - розповідає мати хлопчика

Опинившись на сцені, Тейлор танцював під свої улюблені пісні перед бадьорим натовпом, і тепер він став інтернет-сенсацією.

"Це була мить, якою ми, як батьки, пишалися. Це був великий момент, і я зовсім не заздрю, адже ці спогади залишаться з Тейлором назавжди", - розповіла пані Гупер.

Однак спогади - не єдине, що залишиться у Тейлора. Коли він пішов за лаштунки, то йому вручили подарунки, серед яких - пуховик та набір барабанних палок Хокінса. 

Про це повідомляє ZIK

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1940

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах