Шоу-біз  |  21.02.18  |  середа
 

Катя Бужинська презентувала кліп

Нове відео артистки на композицію "Ти - один на мільйон" було знято на узбережжі Італії, в невеликому містечку Позітано.

Співачка гастролювала у цьому місті, і його краса вразила її настільки, що Катя вирішила відзняти тут кліп. Спеціально для відео подруга артистки в короткі терміни знайшла їй актора.

Сама Катя зізнається, що актор був настільки красивим, ще й італієць, що чоловік почав ревнувати, почувши море компліментів на адресу його дружини.

"Мені потрібно було, щоб від нього йшло внутрішнє Світло. Про це моя пісня "Ти - один на мільйон". Про єдиного чоловіка в житті жінки, якому вона присвячує себе, віддаючи свою любов, ніжність і красу. Тільки йому одному. Я - проти полігамії. Чоловік - ключ, жінка - замок. І лише один ключ повинен відкривати цей замок. Тому в кліпі немає нічого вульгарного. Зате є добро, ніжність, любов. Є погляди, посмішки, повагу один до одного. У цьому протиставленні світлого темному є виклик. Це те, чого на екранах ми не бачимо. Мені б хотілося, щоб кліп дивилися діти, щоб вони виховувалися на таких відносинах між чоловіком і жінкою",

- розповідає Катя.

Місцеві жителі цікавилися, що саме знімають на вулицях містечка і навіть підтримували своїми емоційними вигуками на певних етапах процесу роботи над новим відеокліпом.

Нагадаємо, що новий кліп Злати Огневич спровокував скандал. За першу добу з моменту публікації новий кліп української співачки Злати Огневич "До мене" зібрав більше 4-ох тисяч відміток "не подобається". Ці негативні оцінки появились протягом першої години з моменту прем'єри відео. При цьому кількість переглядів за цей час була в рази меншою. Одним з перших, хто звернув увагу на таку реакцію користувачів, став продюсер Вадим Лісіц.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1008

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...