Шоу-біз  |  13.04.22  |  середа
 

Ізраїль відмовляється від участі у "Євробаченні 2022" через страйк уряду

Ізраїльський мовник KAN повідомив, що країна цьогоріч не буде брати участь у пісенному конкурсі "Євробачення", який має відбутися у травні у Турині. Поки незрозуміло, чи братиме Ізраїль участь у конкурсі дистанційно із записом на плівку.

"Наразі у зв'язку зі страйком Міністерства закордонних справ, який впливає на протоколи безпеки, ізраїльська делегація не буде присутньою на Євробаченні в Турині",

– повідомляється на офіційному твіттер-акаунті ізраїльського мовника KAN.

Ізраїль на Євробаченні 2022 мав представляти співак Міхаель Бен-Давід із піснею "I.M.".

Нагадаємо, що 25 лютого Європейська мовна спілка відсторонила росію від участі в Євробаченні-2022, тому в конкурсі братиме участь сорок країн. Послухати виступи усіх учасників можна за посиланням eurovision.tv.

Раніше Kalush Orchestra оголосили, що візьмуть участь у промоконцертах Євробачення та на всіх заходах збиратимуть кошти для допомоги Україні.

Суспільне мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 в Італії. Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Palaolimpico за участі 40 країн спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.

 

Про це повідомляє suspilne

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e