Шоу-біз  |  10.09.18  |  понеділок
 

Канал "1 + 1" потрапив в скандал через слова Івана Дорна

В неділю, 9-го вересня, на телеканалі "1 + 1" вийшов в ефір черговий випуск танцювального шоу України "Танці з зірками".

Третій ефір запам'ятається телеглядачам не тільки жаркими танцями про любов, але і черговим скандалом на шоу.

Так, відомий український співак Іван Дорн, який раніше назвав війну між Україною і РФ "сваркою двох братів", а використання на сцені української символіки "щоб не смерділи" через його виступів на території країни-агресора, виступив на телеканалі "1 + 1" з новою піснею. Дорн не просто виконав свою композицію, але і їдко висміяв журналістів ТСН, від яких після скандалу переховувався на одній з автозаправних станцій.

"Пісня присвячується всім, каналу "1 + 1". Вчора бігали за мною на заправках, сьогодні я у них в музичних заставках",

- заявив Дорн перед виконанням нової пісні "Схаменися".

Відзначимо, відразу ж після виступу скандального співака і його слів, багато користувачів мережі почали залишати під відео в YouTube свої коментарі, однак канал, щоб не роздувати скандал, видалив відео. Але глядачів не зупинив такий вчинок "1 + 1" і вони почали висловлюватися під загальним відео шоу "Танці з зірками".

"А чого це Дорна вирізали?", "Ну ясно, Дорна швиденько прибрали, думали ніхто не побачить? Позорище", "Студія, як ви додумалися запросити цього Дорна?", "Поясніть, у що перетворюється канал "1 + 1"? Спочатку Марченко, тепер Дорн (шкура продажна)! Давайте ще Ані Лорак і Лободу запросіть! Це перетворилося на танцюльки на крові!",

- відзначили в коментарях.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 2323

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах