Шоу-біз  |  20.03.18  |  вівторок
 

Ірина Федишин показала себе на відпочинку в бікіні

Співачка з сім'єю скромно відпочила в Єгипті. Зі своїх гонорарів артистка не витратила на відпочинок жодної копійки - путівку Ірині подарував її чоловік Віталій на 8 березня.

За останній рік Ірина випустила альбом "Ти тільки мій", відзняла кілька кліпів і дала 126 концертів в Україні (кожні три дні Федишин виступала з концертом). Незважаючи на хороші заробітки, Ірина Федишин обрала дуже демократичний спосіб відпочинку, хоча, мабуть, і найпростіший, оскільки в березні в Єгипті стає дуже тепло і починається сезон.

Пара вирушила до Єгипту разом з синами Олегом та Юрою.

"Неймовірні дні, проведені разом!",

- ділиться своїми враженнями львівська співачка.

Судячи з фото, на яких Ірина позує в різних літніх образах, відпочинок у неї вийшов вдалим. При цьому Ірина вже не соромиться демонструвати на публіку прекрасну фізичну форму в бікіні, а отже почувається справжньою зіркою. Хоча сама вона стверджує, що зіркової хвороби у неї немає, і наводить з цього приводу в приклад свою несподівану участь у шоу "Голос країни".

"У мене немає зіркової хвороби і я стала в рівні умови з іншими учасниками. Це виклик, який я зробила сама собі. Сподіваюся, він стане для мене корисним досвідом, щоб через труднощі стати ще кращою для своїх прихильників",

- розповіла Федишин.

Після повернення з курорту артистка вже запланувала у квітні кілька концертів по містах України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах