Шоу-біз  |  13.08.18  |  понеділок
 

Кріс Хемсворт відсвяткував 35-річчя

Широку популярність актор здобув після контракту з Marvel Studios на фільми "Тор" в 2011-му...

Також актор став відомий завдяки фільмам "Месники" (2012) і "Тор 2: Царство темряви" (2013). У 2011-му австралійський був номінантом на премію BAFTA.

11-го серпня Крісу Хемсворту виповнився 35 років. Новина блискавкою облетіла соціальну мережу Інстаграм, адже фанати та колеги по цеху, актори щедро засипали його своїми вітаннями.

Зі святом вітали іменника його друзі-супергерої. Австралійського актора привітав Райан Рейнольдс, "Чудо-жінка" зірка Гал Гадо, Джош Бролін, Кріс Пратт, Генрі Кавілл. В соціальних мережах Кріс Хемсворт поділився милою фотографією, на якій він разом з дружиною тримає святковий торт із запаленими свічками.

Щоб привітати колегу, Бролін зняв досить смішне відео про актора, співаючи пісню, яку він, мабуть, склав на місці, а Лаям Хемсворт поділився історією про кидання ножа на голову свого брата. Леон Бриджес також заспівав пісню з днем ​​народження.

День народження Кріса Хемсуорта створило веселу подію в соціальних мережах. Що ж, очікуємо іменинника у образі Тора в  нових приголомшливих пригодах "Месників". 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах