Шоу-біз  |  14.04.18  |  субота
 

Фреймут розкритикували за її поради "як бути справжньою леді"

Відома ведуча стверджує, що справжня леді ніколи не хоче їсти, їй не буває холодно і вона ніколи не хоче в туалет.

Згідно з порадами Ольги Фреймут, які вона дала жіночому журналу ELLE, справжня леді повинна максимально приховувати такі подробиці від оточуючих.

Ведуча стверджує, що їсти леді повинна мінімально і робити це так, щоб ніхто не бачив. З її слів, вона навіть коли ходила в дитинстві до своїх подруг на день народження нічого не їла.

Вона також порадила уявити, що за “вами хтось спостерігає”, щоб це уявлення застерігало від бажання їсти.

Крім того, Фреймут не рекомендувала розмови про самопочуття і здоров'я, а будь-яке нездужання називати депресією або анемією. Мовляв, це звучить благородно і загадково.

Не їжте часник і цибулю. Навіть не питайте чому, просто не їжте і все, тому що часник і цибуля - це шлях до самотності”,

- закінчує свої поради Фреймут.

У відповідь на цю публікацію в мережі з'явилося безліч уїдливих зауважень на адресу ведучої, але найбільш влучною виявилася відповідь телеведучої Наталії Гарипової.

"Відповідь Ользі Фреймут. 8 правил Нормальної Жінки. Якщо тобі холодно - скажи, це дешевше, ніж лікувати цистит. Якщо хочеш їсти - говори, по-іншому офіціант не зрозуміє, що ти хочеш. Якщо жити так, ніби за вами хтось спостерігає, за вами дійсно доведеться комусь спостерігати. Якщо слідувати принципу - вживай їжу, на яку хочеш бути схожою, то ти ніколи не спробуєш вінегрет. Любиш матюкатися — матюкайся. Це твоє життя. Тим більше так люди зрозуміють тебе вдвічі швидше. Якщо тобі відірвало ногу - не говори нікому. Інакше вони розгадають твою загадку. Просто загадково опусти очі і скажи, що у тебе депресія. Їж часник і цибулю. Це не має ніякого відношення до самотності. Ще й звільняє місця в громадському транспорті. Давай волю емоціям. Смійся, хрюкай під час сміху, смійся під час сексу, плач, кричи, захоплюйся. Поводься так, ніби на тебе всім начхати. Тому що так і є",

- написала вона.

Нагадаємо, що раніше Ольга Фреймут опублікувала першу сімейну світлину у Львові. На фото відома телевізійна ведуча зображена разом з чоловіком Володимиром Локотко і 4-х місячним сином Валерієм.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах