Шоу-біз  |  20.04.18  |  п'ятниця
 

Фреймут під Верховною Радою роздавала безпритульних кошенят

Про витівку скандально відомої української телеведучої 19 квітня в соцмережі Facebook повідомила очевидиця події Оксана Краснова.

За її словами, Ольга Фреймут з ​​великим кошиком, у якому було чимало кошенят, прийшла під будинок парламенту. Телеведуча роздавала тваринок не лише народним депутатам, а й просто незнайомцям. При цьому вона нібито навіть не цікавилася, чи потрібне людині кошеня, а просто "запихала в руки".

Український політолог Олексій Голобуцький висловив обурення таким вчинком Фреймут. За його словами, таке поводження з тваринами підпадає за новим законом не під одну статтю і як мінімум адміністративне покарання.

Фреймут прокоментувала свій вчинок так:

"Для "Оля" біля Верховної Ради творила добро. Котенят із притулку віддавала у добрі руки. З трьох маляток оселю вдалося знайти одному, з плямкою на носику. Дякую пану Сергію, що прихистили крихітку! Щойно отримала фото з нового дому котика - він в теплі, п’є молочко, йому обирають ім‘я. Буду і далі допомагати безпритульним тваринам".

Тим часом, в мережі бурхливо обговорюють вчинок української теледіви. Дехто вважає Фреймут "безсердечною жінкою-шизофренічкою", яка віддала малят незрозуміло кому, і зовсім невідомо, що з кошенятами буде далі.

На думку інших, зоозахисники за таку поведінку мали б подати на Ольгу в суд.

Треті назвали цей вчинок піаром. За їхніми словами, якщо роздавати на вулиці бездомних дітей, то ажіотажу і реклами буде ще більше.

Однак шанувальники Фреймут вважають це доброю справою. Вони побажали, аби таких людей в Україні було якнайбільше.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...