Шоу-біз  |  13.06.17  |  вівторок
 

"Forbes" назвав найбільш високооплачуваних зірок

При складанні рейтингу враховувалися доходи, отримані з червня 2016 року по червень 2017 року.

У 2017 році список очолив репер Шон Комбс (Дідді). Він заробив 130 мільйонів доларів, з яких 70 мільйонів йому принесла лінія одягу "Sean John". Також багатомільйонні доходи репер отримав від рекламного контракту з виробником горілки та концертного туру.

Друге місце в рейтингу зайняла Бейонсе з річним доходом у 105 мільйонів доларів, який їй принесли концертний тур та альбом "Lemonade".

На третьому рядку у списку найбільш високооплачуваних знаменитостей розмістилася автор книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг з 95 мільйонами доларів. У п'ятірку також увійшли репер Дрейк (94 мільйони доларів) і футболіст Кріштіану Роналду (93 мільйони доларів).

Найбільше падіння доходів у порівнянні з торішнім рейтингом сталося, за даними "Forbes", у співачки Тейлор Свіфт. У рейтингу 2016 року Свіфт з доходом в 170 мільйонів доларів займала перше місце, а в новому списку опинилася на 49-ій сходинці, заробивши 44 мільйони доларів. Укладачі рейтингу пояснюють падіння доходів співачки тим, що за звітний період у неї не було гастрольного туру.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e