Шоу-біз  |  21.02.18  |  середа
 

Емма Уотсон знялася для Vogue і стала редактором журналу

Знаменита британська актриса, 27-річна Емма Уотсон стала героїнею березневого випуску Vogue Австралія.

Зірка "Гаррі Поттера" не тільки прикрасила обкладинку легендарного видання, а й стала запрошеним редактором майбутнього випуску. Такою новиною актриса поділилася на своїй сторінці в Twitter.

"Я взяла участь в створенні березневого номера Vogue в якості запрошеного редактора. Випуск присвячений обговоренню стабільності і "Проектування майбутнього". Так пишаюся цим! Дякую головному редактору Едвіні Маккейн. Яка допомогла моїм мріям здійснитися",

- написала Емма.

Фотографом на зйомці для журналу випустив знаменитий німецький фешн-фотограф Пітер Ліндберг. Номер присвятили "змінам", які відбулися в світі, зокрема, в сфері кінематографа в минулому році.

"Слово "зміни" може бути страшним, пронизаним очікуванням результатів і страхом невдачі. Тому я хочу дещо запропонувати вам: при управлінні човном капітан може зрушити колесо на один градус, і це радикально змінює хід човна. Я хотіла би кинути вам виклик, після прочитання про цю проблему, зробіть "зрушення" в одну градус, тому що невелика зміна може мати величезне значення ",

- написала в своєму зверненні Емма.

Нагадаємо, що новий кліп Злати Огневич спровокував скандал. За першу добу з моменту публікації новий кліп української співачки Злати Огневич "До мене" зібрав більше 4-ох тисяч відміток "не подобається". Ці негативні оцінки появились протягом першої години з моменту прем'єри відео. При цьому кількість переглядів за цей час була в рази меншою. Одним з перших, хто звернув увагу на таку реакцію користувачів, став продюсер Вадим Лісіц.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1052

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах