Шоу-біз  |  07.01.19  |  понеділок
 

DZIDZIO вперше після побиття заспівав

Відомий український артист Михайло Хома, відомий під сценічним ім'ям DZIDZIO, як відомо, напередодні Нового року потрапив до лікарні.

Причиною цього стало побиття артиста. Однак він не втратив позитивний настрій та вже встиг розмістити на своїй персональній сторінці в соціальній мережі Instagram ролик, у якому привітав шанувальників з Різдвом. Зважаючи на обстановку, яку видно на відео, артист досі знаходиться на лікуванні у стінах лікарні. 

"Дай, Боже, добрий вечір - так говорити господар, коли заходити до хати з дідухом, а всі відповідають: "Дякую, дай, Боже, здоров'я". Він запалює свічку, всі моляться і сідають вечеряти, після вечері всі дружно колядують. Святий вечір для мене - особливе свято, це свято, коли збирається вся родина за одним столом, на якому найсмачніші в світі дванадцять страв",

- підписав ролик музикант.

На його відеопривітання активно зреагували шанувальники, буквально засипавши його різними коментарями у відповідь. Усі йому бажали швидшого одужання та вітали зі святом.

"Здоров'я і якнайшвидшого одужання", "Щирих людей, які даруватимуть тобі щастя!", "Зі святом!",

- пишуть фоловери Михайла Хоми.

 

Варто відзначити, що після побиття DZIDZIO знаходився під загрозою втрати, або погіршення слуху, так, як у нього діагностували розрив барабанної перетинки. Внаслідок цього артист скасував всі, заплановані на найближчий час гастролі.

 
 

Коментарі (6) перегляди: 1424

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах