Шоу-біз  |  20.09.19  |  п'ятниця
 

Драний кіт і руки Джої, що збирають їжу: Google сховав пасхалки до 25-річчя «Друзів»

Компанія вигадала асоціації до усіх головних героїв.

Google приготувала приховані у результатах пошуку пасхалки до 25-річчя виходу легендарного серіалу "Друзі". Чверть століття ситком відзначатиме 22 вересня.

Заховані "подаруночки" можна знайти, написавши у пошуковику ім’я та прізвище обраного героя. Кольоровий значок з’явиться під фото персонажа у правій частині екрану. Для кожного героя вони різні.

Під фото Рейчел Ґрін з'являється манекен з перукою. Якщо по ньому клацнути, можна побачити сторінку з результатами пошуку зображень для "Рейчел".

Моніка Ґеллер асоціюється з прибиранням, тож під її знімками можна помітити відро із піною. З нього вилітає губка, яка змінює колір тексту на фіолетовий.

Для Росса Ґеллера Google обрав диван, який він переносив із Рейчел. Після натискання на значок сторінка нахиляється у різні боки, а після четвертого натискання диван ламається на дві частини.

Джої Тріббіані не ділиться їжею, тож під його фото намальований шматок піци. Після натискання на нього на екрані з'являється купа іншої їжі, яку загрібають руки Джої, а на тлі звучить його легендарна фраза англійською мовою.

Найчастіша асоціація із Фібі Буфе - це гітара та її легендарна пісня про "драного кота". Саме тому після натискання на значок внизу екрану ходить кіт і лунає композиція Фібі. 

Для Чендлера Бінґа автори пасхалок намалювали крісло. З нього вистрибують курча та качка.

Про це повідомляє ТСН

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах