Шоу-біз  |  13.08.18  |  понеділок
 

Чому Стенлі Туччі виявився справжнім перфекціоністом?

Режисер фільму "Остаточний портрет" Стенлі Туччі визнав, що ця робота справила на нього важливий вплив...

Кінокартина розповідає історію митця Альберто Джакероні, зокрема, неспроможність художника завершити портрет через справжній перфекціонізм. Саме зазначений предмет вивчення став ключем для дослідження кінематографіста.

"Були сцени, які я робив і робив, знову і знову. У нас був дуже щільний графік, та знімали ми дуже швидко, і я досі маю трохи екстра-часу щодня саме завдяки нашій оперативності. Я мав можливість повертатися і крокувати знову вперед. Гаразд, люди, нам потрібно повернутися до сцени вісім, яку ми відзняли вчора. Оскільки фільм дуже насичений, то це було доволі зручно для більшості епізодів фільму"

 

- поділився своїми враженнями про роботу над картиною режисер.

Адаптований самим Туччі, "Остаточний портрет" переносить глядача у середину 20-го століття Франції, де письменник Джеймс Лорд (Армі Хаммер) радіє тій новині, що Альберто Джакометті (Джеффрі Раш) розглядає його як свій новий об'єкт для полотна. Спершу Лорд вірить, що процес триватиме не більше кількох днів, та дні переходять у тижні, аж поки письменник не починає усвідомлювати, що став заручником у домі художника. Митець продовжував працювати без зупину і без очікуваного фінального завершення.

Врешті решт, Туччі не мав на меті створити те саме вороже середовище, про яке йдеться у стрічці. Та це не значить, що він не шукав так званого "натхнення" у професійних звичках самого художника.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах