Шоу-біз  |  13.05.19  |  понеділок
 

Букмекери оновили прогноз щодо Євробачення 2019

Уже зовсім скоро, а саме 18 травня, світ дізнається ім'я переможця головного співочого конкурсу світу, відповідно букмекери продовжують робити прогнози.

Як і раніше, перемогу передбачають Нідерландам, проте країни, які були на другому і третьому місці, тепер займають дещо інші позиції. Таким чином Росія, якій раніше віддавали почесне "срібло" опинилася на четвертому місці, а Італія знизилася в рейтингу до шостої позначки.

Цьогорічний пісенний конкурс Євробачення - 2019, який є уже 64-им за рахунком, відбудеться в Ізраїлі, а саме в Тель-Авіві. Півфінал співочого шоу пройде 14 травня, другий півфінал -16 травня, а фінал конкурсу, в ході якого визначать переможця, проведуть 18 травня.

Варто нагадати, що Україна цьогоріч участі у конкурсу не бере. Після гучного скандалу з представницею від нашої країни MARUV, яка перемогла в Нацвідборі Євробачення-2019, Національна громадська телерадіокомпанія України прийняла рішення відмовитися від участі в головному конкурсі в Ізраїлі.

Цікаво відзначити той факт, що раніше Україна навіть не входила в топ-10 кращих пісень за рейтингом, а після перемоги на відборі MARUV піднялася і навіть посідала четверте місце.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах