Шоу-біз  |  10.09.19  |  вівторок
 

Анджеліна Джолі хоче всиновити ще одну дитину

На днях голлівудська актриса Анджеліна Джолі відправила свого старшого сина Меддокса в університет, який знаходиться в Сеулі.

В інтерв’ю для журналістів багатодітна мама зізналася, що ледь стримала сльози, адже розставання з дитиною навіть на деякий час – це великий стрес для неї.

Схоже, 44-річна знаменитість справді важко переживає розлуку з 18-річним сином, адже інсайдери стверджують, що вона готова до всиновлення ще одного малюка з бідного регіону Сирії або іншої країни Ближнього Сходу.

За словами анонімного джерела, це має статися у найближчі декілька місяців, бо актриса планує закінчити процес усиновлення вже до кінця 2019 року.

Вона давно виношувала цю ідею, але чекала до тих пір, поки Меддокс поїде в університет,

– пояснив інформатор.

Цікаво, що в коментарі для видання "E!" колишня дружина Бреда Пітта говорила, що відчуває себе спустошеною через розуміння того, що скоро всі її діти подорослішають та підуть з сім’ї, щоб створити власну.

Швидше за все, знаменитість просто хоче якомога довше насолоджуватися перевагами материнства, адже їй буквально необхідно постійно когось опікати.

В Енджі є багато зв'язків з іншими країнами, тому в неї багато варіантів на вибір, де їй не доведеться витрачати багато сил та нервів на бюрократичні хитросплетіння,

– підсумував інсайдер.

Про це повідомляє lux.fm

 
 

Коментарі (1) перегляди: 502

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах