Шоу-біз  |  18.04.19  |  четвер
 

Ален Делон отримає "Золоту пальмову гілку"

Це станеться на 72-му міжнародному кінофестивалі, що відбудеться в Каннах.

Французький актор Ален Делон отримає «Золоту пальмову гілку» на 72-му міжнародному кінофестивалі в Каннах.

У прес-службі кінофестивалю повідомляють, що 83-річна зірка французького та світового кіно отримає нагороду «за свій винятковий внесок в історію сьомого мистецтва».

«Ми щасливі, що Ален Делон погодився прийняти подяку від фестивалю. Він дуже багато сумнівався та довго відмовлявся прийняти цю нагороду, бо вважав, що має приїздити до Канн тільки для вшанування режисерів, з якими працював», – зазначив арт-директор Каннського фестивалю Тьєррі Фремо.

Адже французький актор працював із найкращими режисерами ХХ століття. Він зіграв у більше як 80 фільмах. Найбільшого визнання Ален Делон набув завдяки своїй участі в таких фільмах: «На яскравому сонці», «Леопард», «Чорний тюльпан». Відтак його ім’я стало синонімом чоловічої краси.

Також Ален Делон є продюсером, сценаристом і режисером. У 1961 році він вперше відвідав Каннський фестиваль після його участі у фільмі «Як радісно жити» режисера Рене Клемана.

Каннський фестиваль відбудеться з 14 по 25 травня 2019 року. А сьогодні, 18 квітня, мають оголосити його основну програму.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах