Шоу-біз  |  26.04.21  |  понеділок
 

93 премія "Оскар". Інфографіка

Журі Академії кінематографічних мистецтв і наук США оголосило лауреатів 93-ї церемонії нагородження однією з найпрестижніших кінопремій світу “Оскар”.

Переможцем у найпрестижнішій категорії “Найкращий фільм” стала стрічка “Земля кочівників”. Творчий колектив фільму забрав одразу три “Оскара”: на додачу до найкращого фільму, ще й за “Найкращу режисерську роботу” та “Найкращу жіночу роль”.

Звання найкращого актора заслужено здобув Ентоні Гопкінс, який виконав головну роль у фільмі “Батько”. Водночас “Оскари” за ролі другого плану отримали Деніел Калуя за “Юда і Чорний Месія” та Юн Ю Чжун за “Мінарі”.

Загальний список усіх номінацій та переможців:

Найкращий фільм: “Земля кочівників” (Френсіс Мак-Дорманд, Пітер Спірс, Ден Джанві, Хлої Чжао)
Найкраща режисерська робота: Хлої Чжао (“Земля кочівників”)
Найкраща чоловіча роль: Ентоні Гопкінс (“Батько”)
Найкраща жіноча роль: Френсіс Мак-Дорманд (“Земля кочівників”)
Найкраща чоловіча роль другого плану: Деніел Калуя (“Юда і Чорний Месія”)
Найкраща жіноча роль другого плану: Юн Ю Чжун (“Мінарі”)
Найкращий оригінальний сценарій: Емеральд Феннелл (“Перспективна дівчина”)
Найкращий адаптований сценарій: Крістофер Гемптон, Флоріан Зеллер за однойменною п’єсою Зеллера (“Батько”)
Найкращий анімаційний повнометражний фільм: “Душа”
Найкращий анімаційний короткометражний фільм: “Якщо щось трапиться, я тебе люблю”
Найкращий міжнародний художній фільм: “Ще по одній”
Найкращий документальний повнометражний фільм: “Мій учитель - восьминіг”
Найкращий документальний короткометражний фільм: “Колетт”
Найкращий ігровий короткометражний фільм: “Два віддалених незнайомця”
Найкраща музика до фільму: Трент Резнор, Аттікус Росс, Жон Батіст (“Душа”)
Найкраща пісня до фільму: H.E.R, Дернст Еміль II, Тіара Томас - Fight for You
Найкращий звук: Ніколас Беккер, Хайме Бакшт, Мішель Куттоленк, Карлос Кортес, Філіп Блед (“Звук металу”)
Найкраща робота художника-постановника: Дональд Грем Брет, Жан Паскаль (“Манк”)
Найкраща операторська робота: Ерік Мессершмідт (“Манк”)
Найкращий грим та зачіски: Матікі Енофф, Міа Ніл, Ларрі М.Черрі (“Ма Рейні: Мати блюзу”)
Дизайн костюмів: Енн Рот (“Ма Рейні: Мати блюзу”)
Найкращий монтаж: Міккель Є.Г. Нільсен (“Звук металу”)
Найкращі візуальні ефекти: Ендрю Джексон, Девід Лі, Ендрю Локлі, Скотт Фішер (“Тенет”)

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах