Все  |  26.03.21  |  п'ятниця
 

За добу в Україні на коронавірус захворіла рекордна кількість дітей

В Україні за добу, що минула, на COVID-19 захворіли ще 923 дитини, що є черговим антирекордом.

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я (МОЗ), опубліковані у Telegram.

Зазначимо, що минулий антирекорд із кількості захворілих дітей було зафіксовано 19 березня. Тоді за добу захворіло 830 дітей. 

В цілому, від початку епідемії в Україні на коронавірус захворіли понад 87 тисяч дітей.

Нагадаємо, за добу, що минула, в Україні зафіксували понад 18 тисяч нових COVID-хворих, що є абсолютним рекордом приросту кількості хворих від початку епідемії.

Крім того, Україна опинилася у світових лідерах за кількістю смертей від коронавірусу.

Довідка: Нині в Україні спостерігається значне погіршення епідеміологічної ситуації.

На початку березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що через значне погіршення епідеміологічної ситуації в Україні влада може розглянути питання введення більш жорстких карантинних обмежень – так званого локдауну.

Шмигаль додав, що уряд намагатиметься максимально управляти наявним адаптивним карантином, але якщо у більшості регіонів зайнятість "коронавірусних" ліжок у медичних закладах перевищуватиме 65%, то запровадження локдауну стане необхідним.

Степанов також визнав, що Україна увійшла у третю хвилю пандемії. За його словами, рішення про введення локдауну по всій країні буде ухвалене за умови, якщо від 50% до 70% всіх областей виявляться в "червоній" зоні епідеміологічної небезпеки.

23 березня в Україні посилили правила перебування громадян на територіях загального користування в регіонах "червоної" карантинної зони. Тепер маски потрібно носити у парках, рекреаційних зонах, садах, скверах та майданчиках, на території пам'ятників культурної та історичної спадщини, на площах, вулицях, пляжах, кладовищах тощо.

Змінили також і правила в'їзду на територію держави для українців та іноземних громадян.

Про це повідомляє depo

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах