Школярі  |  03.10.18  |  середа
 

Львівські школярі отримають світловідбивні жилети

За бюджетні кошти Львова буде закуплено комплекти захисного одягу для школярів.

У вересні 2018 року активісти громадської організації "Львів - безпечне місто" передали 30 світловідбивних жилетів для маленьких школяриків у 15 львівських шкіл.

"Ми вибрали 15 об’єктів, які розташовані біля доріг, де є інтенсивний рух і певна аварійність. Ми виділили по 30 комплектів для кожної з цих шкіл, щоб ними могли користуватися діти молодшої школи. Ці жилети виготовлені за приватні кошти наших партнерів – автомобільних  дилерів", – повідомляє Андрій Шевців, активіст цієї кампанії.

Заплановано, що такий захисний одяг отримають учні ще 105 шкіл міста Львова.

Такі світловідбивні жилети водії автомобілів бачитимуть здалека.

Наразі невідомо, коли львівські школярі отримають наступні жилети.  

"Ми будемо ініціювати те, щоб були закладені кошти на той чи інший структурний підрозділ ЛМР, аби ми закупили для всіх дошкільних установ і для всіх шкіл міста Львова не менше, аніж по 100 комплектів. Але здійснено це буде вже у бюджеті 2019 року. Я думаю, що школи отримають жилети ще у весняний період", – говорить Андрій Шевців.

Поки ще немає жилетів для всіх школяриків і дошкільнят, то варто батькам обирати верхній одяг для своїх дітей яскравих кольорів. Також можна купити флікер, який дитина носитиме на рюкзаку або на замку верхнього одягу.

За попередньою інформацією, на деяких дорогах, унаслідок пожвавлення руху біля шкіл, вже три роки діє акція "Жовтий добродій". У межах акції, за словами пана Андрія, зараз переходити дорогу школярам допомагають 26 добродіїв, а потрібно - 40. Вони працюють по півтора години в дощову або сніжну погоду за невисоку мотиваційну винагороду від спонсорів акції.

Також такі кампанії функціонують в Австралії, Великобританії та США. 

 

 

 

 
 

Коментарі (1) перегляди: 690

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах