Все  |  20.09.19  |  п'ятниця
 

Що може запропонувати Путін Зеленському

Путін має намір запропонувати Зеленському СНД як механізм для вирішення конфлікту на Донбасі?

У ЗМІ з'явилася інформація, що Президента Зеленського запросили на саміт глав держав СНД, що пройде 11 жовтня в Ашхабаді. Хитрий хід Кремля або чергова профанація?

Про це пише на своїй сторінці в Фейсбук Бачо Корчілава.

Це дуже цікавий, але стандартний хід з боку Кремля. Зрозуміло, що зустріч в нормандському форматі, швидше за все поки не відбудеться, а тут можливість провести з Путіним двосторонню зустріч. Але треба розуміти, що там не буде ані європейських, ані американських партнерів, і Путін буде фактично на своїй території, в комфортних для себе умовах, і швидше за все, в разі поїздки туди Президента Зеленського, почне пропонувати СНД як ще один механізм для вирішення конфлікту на Донбасі.

Чому я так припускаю? Тому що саме так зробили в 1994 році з Едуардом Шеварднадзе, коли він спочатку потрапив на саміт глав держав СНД, провів зустрічі з Борисом Єльциним, а після погодився на нібито миротворців СНД, які виявилися лише російськими десантниками.

Зараз інші часи скажете ви? Але з тих часів, Росія і не намагається робити якихось нових нестандартних ходів. Навіщо, якщо всі ходи все ще працюють.
Тому я дуже сподіваюся, що Президент Зеленський не поїде, сенсу в такому візиті для України ніякого, а от для Кремлівських інтриг — достатньо.

Про це повідомляє zik

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1306

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах