Все  |  11.09.19  |  середа
 

Сенцов у фейсбуці прокоментував поверхневі запитання журналістів

Режисер зауважив, що стандартні або безглузді питання — одна з причин, чому він не хоче давати багато інтерв’ю.
У вівторок, 10 вересня, Олег Сенцов та Олександр Кольченко провели першу після свого звільнення з полону пресконференцію. Після цієї події у соцмережах лунало багато нарікань на поверхневі запитання журналістів, які ті ставили спікерам.
 
Наступного дня, 11 вересня, Сенцов на своїй фейсбук-сторінці прокоментував пресконференцію і висловив думку стосовно недолугих питань медійникв.
 
«Коментар навздогін пресконференції. Велике спасибі її організаторам, Українського дому та всім журналістам, які взяли участь у заході. Що стосується рівня питань, то сам формат пресконференції передбачає їх широту і певну поверховість, тому питання були або стандартні, або дещо безглузді»,
— написав режисер.За його словами, це і є однією з причин, чому він не любить інтерв'ю.
 
«Запитують про якусь банальщину або навпаки, намагаються колупатися у тебе в душі як у власній кишені. Кожен журналіст запитував про те, про що хотів запитати, і я готовий віддати все що завгодно за це їх право, як і за право "простого народу" писати про мене гидоту. Бо свобода для мене дорожче за все на світі. Всім добра!»,
— резюмував він.
Нагадаємо, Олег Сенцов під час пресконференції сказав, що не планує давати багато інтерв’ю, зате буде доносити свої думки через сторінку у фейсбуці.
Також, за даними «Крим Реалії», на пресконференцію Сенцова і Кольченка зареєструвалися близько 360 журналістів.

Про це повідомляє ms.detector.media

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах