Все  |  19.04.18  |  четвер
 

Садовий: Школярі Львова їздитимуть безкоштовно

Сьогодні Львівська міська рада зобов'язала перевізників безкоштовно перевозити школярів у навчальний час без будь-якої компенсації з бюджету.

Про це заявив міський голова Львова під час сьогоднішньої сесії ЛМР.

"Сесія міської ради прийняла рішення, що під час навчання школярі їздять безоплатно. Рішення прийнято і не підлягає дискусії. На сьогоднішній день ми повинні скасувати ті ухвали, які роблять різнобій по даному питанню і чітко прописати, що елемент компенсаторний буде відсутній для перевізників. Це їхня добра воля",

- сказав мер.

Він також підкреслив, що в ухвалі питання відсутності компенсації буде чітко прописане, щоб потім у перевізників не виникло бажання робити запити з вимогою виплатити компенсацію за перевезення школярів.

"Якщо перевізники публічно говорять, що все добре, до дітей нема зауважень, то ми так і прописуємо в ухвалі",

- повідомив Андрій Садовий.

Як раніше повідомляли "Ваші новини", школярі Львова не платитимуть за проїзд в міському транспорті. Таке рішення прийняли депутати міської ради і його вже затвердив мер Львова Андрій Садовий. Згідно з ним, всі школярі міста отримали право безкоштовного проїзду в автобусах загального користування та електротранспорті з 7 ранку до 20 вечора. Виняток зробили тільки на час вихідних днів та офіційних свят, а також шкільних канікул. При собі дитина повинна мати учнівський квиток.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах