Все  |  12.02.18  |  понеділок
 

Саакашвілі заарештували в київському ресторані

Спецназівці з автоматами увірвалися в заклад і затримали лідера "Руху нових сил". Прихильники Саакашвілі готують акцію протесту.

Про це повідомляє офіційна сторінка "РНС" в Facebook.

Відомо, що в київський ресторан "Сулугуні" по вулиці Музейна 3, де перебував Міхеїл Саакашвілі увірвалися озброєні автоматники. Вони поклали всіх присутніх на підлогу, обличчям вниз, затримали опозиційного політика і повезли в невідомому напрямку.

ДОПОВНЕНО

СБУ і Генпрокуратура заперечують свою участь в затриманні Саакашвілі. Про це заявили прес-секретар СБУ Олена Гітлянська і представник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко. Спікер Національної поліції Ярослав Тракало сказав, що у нього немає інформації про затримання.

ДОПОВНЕНО

Є інформація, що Міхеїла Саакашвілі в найближчі години можуть депортувати з України. Після затримання його під конвоєм можуть доставити в аеропорт "Бориспіль". Там його повинні посадити на рейс на Варшаву, тому що саме з Польщі він прорвався через кордон в Україну. Його також можуть депортувати в Нідерланди, тому що дружина Саакашвілі має голландське громадянство.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах