Все  |  10.11.14  |  понеділок
 

Росія звозить в Україну танки та зброю з лазерним прицілом

Із боку Росії на Донбас практично безперервно прямують колони з бронетехнікою, професійними військовими та партіями автоматів АК-74, що оснащені лазерними прицілами.

Таку інформацію надав під час брифінгу 10 листопада речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

За даними РНБО, 8 листопада зафіксували переміщення двох колон техніки у складі 50 тентованих КамАЗів з Росії у напрямку Сніжного. Майже кожна вантажівка везла на буксирі артилерійську установку.

Також колону військової техніки помітили 9 листопада. У її складі зафіксували танки та самохідні артилерійські установки.

Лисенко додав, що цього ж дня спостерігачі ОБСЄ виявили колону із 17 вантажівок "ЗиЛ" біля Свердлова, за 15 км. до Донецька. 15 вантажівок колони перевозили системи "Град".

Крім цього військовий конвой КамАЗів спостерігачі зафіксували неподалік Зугесу. 12 вантажівок перевозили 122-міліметрові гаубиці.

За оперативною інформацією, із Росії у Донецьк надійшла партія нових автоматів АК-74, обладнаних лазерними прицілами.

"Це звичайні зразки АК-74, проте вони обладнані лазерними прицілами. Нам точно не відомо, яка їхня кількість",

- повідомив Лисенко.

Як зазначив речник РНБО, для постачання зброї і техніки росіяни використовують ділянки кордону, які не контролюються українською армією. Незабаром вони планують передати терористам новітні снайперські гвинтівки.

"Вони підсилюють сили терористів зброєю та особовим складом із лав збройних сил РФ. Немає сумніву, що керують цією технікою російській професійні військові...Якщо вони не намагаються напряму атакувати, то говорити про повномасштабний наступ ми не можемо",

- наголосив Лисенко.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e