Все  |  11.02.19  |  понеділок
 

Росія скликає Радбез ООН щодо Мінських угод

На думку українського дипломата, скликання цього засідання є особливо цинічним, адже в добру роль РФ у вирішенні ситуації на Донбасі в організації не вірить ніхто.

Російська Федерація під приводом четвертої річниці підписання Мінських угод скликає 12 лютого засідання Радбезу ООН. Про це повідомив речник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко "Укрінформу".

Однак, за словами дипломата, справжня мета Росії - відволікти увагу держав-членів ООН від першого комплексного обговорення 5-ї річниці російської агресії проти України на спеціальному засіданні Генеральної Асамблеї ООН, яке заплановане на 20 лютого.

"Якщо російська сторона так палко переймається Мінськими домовленостями, то чому досі не виконала жодного із пунктів цих документів?"

- сказав Ніколенко.

Він також додав, що на 12 лютого в ООН ще запланована презентація Плану гуманітарного реагування для України на 2019 рік, де США має надати 163 млн дол. допомоги для постраждалих українців на Донбасі, тож вибір дати росіянами не випадковий.

Ніколенко наголосив, що Україна використає цю подію, аби донести до відома міжнародної спільноти реальну інформацію про ситуацію на сході України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах