Все  |  17.01.19  |  четвер
 

Росія прийняла радикальне рішення щодо ПАРЄ

Держдума Російської Федерації прийняла рішення, що у поточному місяці не російська делегація не буде присутня на сесію Парламентської асамблеї Ради Європи.

Відповідний проект заяви одноголосно був підтриманий депутатами в ході голосування на засіданні у четвер, 17 січня. До того ж, вони не змінили рішення про замороження виплати внеску Росії до  бюджету РЄ.

У відповідному тексті документа "Про ситуацію навколо російської участі в ПАРЄ" зазначається, наступне: "Державна Дума не бачить підстав для повернення російської делегації в ПАРЄ і відновлення сплати". Окрім цього члени російського парламенту заявили "про недоцільність направлення заявки на підтвердження повноважень членів російської делегації в ПАРЄ в 2019 році".

Також у документі підкреслюється, що відповідне рішення цілком відповідає інтересам, як російських громадян так і держави.

На додачу, Держдума звинуватила ПАРЄ в грубому порушенні прав Російської Федерації як члена Ради Європи. Зазначається, що мова йде про прийняття рішень в 2015-му році про позбавлення парламентської делегації РФ ключових повноважень в асамблеї.

 
 

Коментарі (6) перегляди: 1734

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах