Все  |  06.12.18  |  четвер
 

Росія посилює військові позиції в Криму, - Єльченко

Представника України при ООН Володимир Єльченко повідомив, що влада РФ розмістили в Криму ракетні комплекси, літаки, підводні човни і військові кораблі.

Таку заяву він озвучив під час брифінгу в Нью-Йорку. 

Зокрема є всі підстави вважати, що Росія посилює військову присутність в Криму, оскільки, як підкреслив Єльченко, число військових країни-агресора на півострові збільшилася із 12 тисяч до 28 тисяч. Хоча є й інформація про 31 тисячу військових, але вона ще не перевірена.

Дипломат наголосив, що, як мінімум, у 6 разів збільшилася кількість бойових літаків, артилерійських систем і бойових машин.

"Росія також істотно посилила і модернізувала свої військові сухопутні, повітряні та військово-морські компоненти. Російські військові в Криму отримали танки і зенітні системи, яких не було там раніше. Більш ніж в два рази збільшилася кількість бойових вертольотів, бойових кораблів і підводних човнів. Ці сили здатні проводити всебічні військові операції в південно-західному стратегічному напрямку, що включає водні та берегові зони, аналогічно в повітряному просторі над Азовським і Чорним морем, а також у віддаленій оперативній зоні в Середземномор'ї",

- зазначив Єльченко.

Він не виключає, що на півострів можуть завезти й ядерну зброю із Російської федерації. Сховища, що залишилися ще із радянських часів цілком реально переобладнати для ядерних боєголовок.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах