Все  |  04.04.18  |  середа

Роналду встановив ще один рекорд

Кріштіану Роналду, форвард мадридського "Реалу", зміг встановити рекорд Ліги чемпіонів - це сталося під час матчу проти "Ювентуса" в 1\4 фіналу.

Португальський футболіст став першим в історії, кому вдалося забити відразу в 10-ти іграх поспіль в рамках Ліги чемпіонів. Кріштіану відкрив рахунок вже на 3-ій хвилині матчу, а на початку другого тайму забив ще один гол. Після цього Роналду аплодували навіть фанати туринців.

Потрібно відзначити, що цей матч завершився розгромним рахунком - 3:0, на користь "Реала".

Третій гол у ворота суперників відправив Марсело, причому, знову ж таки з подачі Кріштіану.

Таким чином, вигравши у "Ювентуса", Королівський клуб перетворив матч-відповідь, який відбудеться 11-го квітня, в порожню формальність.