Все  |  09.11.14  |  неділя
 

РФ готує масові провокації для виправдання своїх "миротворців"

РНБО попереджає, що терористи найближчими днями намагатимуться створити передумови для введення на Донбас так званих миротворчих підрозділів ЗС РФ.


Про це у ході брифінгу заявив речник ІАЦ РНБО Андрій Лисенко.

"Не виключена можливість проведення масштабних провокацій із російської сторони, таких як терористичні акти, обстріли, збройні напади з подальшим звинуваченням у їх проведенні сил АТО для того, щоб створити передумови і ввести на Донбас так звані миротворчі підрозділи РФ",

- заявив Лисенко.

Також він повідомив, що триває перекидання з території РФ в Україну бойовиків, диверсійних груп, накопичення запасів озброєння, військової техніки і боєприпасів.

"Збільшення кількості озброєння і солдатів зафіксовано представниками Моніторингової місії ОБСЄ. Зокрема, 8 листопада спостерігачі в районі Макіївки на території, контрольованій бойовиками, помітили колону з понад 40 вантажівок, частина з яких перевозила важке озброєння, а саме 122-міліметрові гаубиці",

- зазначив Лисенко.

За даними РНБО, за останню добу Україна втратила трьох військових, ще 13 поранені. Як повідомили в прес-центрі АТО, протягом минулої ночі найманці обстріляли позиції українських силовиків, найбільш складною ситуація залишається в аеропорту Донецька і на трасі Бахмутка на Луганщині.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах