Все  |  19.02.20  |  середа
 

[REUTERS] Останні пасажири залишають круїзне судно в Камбоджі після тесту на коронавірус

Останні пасажири з MS Westerdam, круїзного судна, яке провело два тижні в морі після того, як п'ять країн відвернулися від нього через побоювання, що хтось на борту може мати коронавірус, їдуть в автобусі до Пномпена.

Решта пасажирів, які застрягли на борту круїзного судна, що причалилось в Камбоджі протягом майже тижня, покинули судно в середу, після того, як їхні аналізи показали негативний результат на коронавірус, заявив державний чиновник.

MS Westerdam, яким керує компанія Carnival Corp Holland Holland Line, 13 лютого прибув до порту Сіануквіль і був відвернутий у п'яти інших портах після виїзду з Гонконгу, де було зареєстровано понад 60 випадків вірусу та дві смерті.

Корабель повторно перевірили під час швидкого дозволу Камбоджі відправити пасажирів додому, що піддалось критиці після того, як одна американка, яка була на круїзному судні, перевірилася на коронавірус та отримала позитивний результат у вихідні після того, як круїз зафрахтував до Малайзії.

У середу піднялося кілька людей, які вирівнювали нижню палубу круїзного корабля, і через кілька днів після того, як судно вперше покинуло Гонконг, пасажири почали висаджуватися, було кілька гучних гудків корабля.

"Останні 233 пасажири  MS Westerdam висаджуються і автобусами їдуть у Пномпень",

- заявив прес-секретар провінції Прі Сіанук, де розташований Сіануквілл, Хеанг Фареум.

У заяві Holland America Line підтвердили, що останнім пасажирам було надано медичну допомогу, щоб вони змогли покинути судно та вирушити додому.

"Компанія працює над тим, щоб розв'язати всі потреби", - йдеться в повідомленні, та додається, що ті, хто їхав додому раніше, зв'язуватимуться з місцевим управлінням охорони здоров'я.

Вийшовши з судна, пасажири отримали традиційні картаті камбоджійські шарфи як сувеніри.

Пасажири переночують у столиці Пномпені, а потім полетять додому, заявив Сун Чан Тол, міністр громадського транспорту Камбоджі.

"Завтра вони поїдуть у свої країни",

- сказав Сун Чан Тол.

Holland America заявила, що корабель залишиться на причалі в Сіануквіллі, поки проходять тестування сотні членів екіпажу.

Судно провело два тижні в морі після того, як його відвернули Японія, Тайвань, Гуам, Філіппіни та Таїланд, хоча оператор круїзу наполягав, що на борту не було випадків коронавірусу.

Близько 1455 пасажирів та 802 екіпажу сіли на круїзний корабель, коли він відплив 1 лютого з Гонконгу.

Про це повідомляє REUTERS

 
 

Коментарі (0) перегляди: 385

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах