Ремонт  |  18.09.18  |  вівторок
 

У Львові на Клепарівській буде відремонтований дитячий садок

До кінця наступного року має завершитись ремонт дитсадку. Після нього дитсадок розшириться на чотири додаткові групи.

Ремонт та реконструкцію дитячого навчального закладу №96 на вулиці Клепарівській, 31 буде проводити ТОВ "Роксіс-Груп". Відповідний договір підприємство підписало з відділом освіти Шевченківського та Залізничного районів Львова 14 вересня.

Про це повідомляє портал держзакупівель Prozorro. 

У дитячому садку, згідно технічної документації, проведуть капітальний ремонт на першому та другому поверхах. Відремонтують дах і фундамент будівлі, приведуть у належний стан стіни, системи водопостачання, водовідведення, каналізації, опалення, електрики. Також, на території дитсадка мають запрацювати дитячі атракціони – дитяча рахівничка, лазанка, карусель, спорткомплекс труба та інші. У планах озеленення території десятьма деревами і кущами. 

На ремонтні роботи та реконструкцію дитячого садка виділено більше 15 млн. гривень. У тендері взяли участь три фірми: ТОВ "Роксіс-Груп", ТОВ "Еталон-Ком" та ТзОВ "Будівельно-інвестиціна компанія "Галицький будівельник". 13 004 114 грн. запропонувала на ремонт перша фірма, що виявилось найдешеве.

До кінця наступного року ремонт дитячого садка завершиться і в ньому з'являться чотири додаткові групи. 

Це вже друга спроба знайти підрядника для ремонту. Тендер проводився вже минулого року. З восьми компаній, що брало у ньому участь, переможцем стало ПП "ВР-Груп". Фірма запропонувала найнижчу ціну на ремонт – 10,8 млн. гривень. Але рішенням тендерного комітету тендер скасували через "неможливість усунення допущених порушень". 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах