Все  |  12.07.19  |  п'ятниця
 

Рада прийняла закон про введення в Україні зелених номерів для електромобілів

Верховна Рада прийняла закон, що передбачає введення зелених номерів для електромобілів. За проект № 10405 проголосували 233 народних депутати, повідомляє "112 Україна".

"Законопроектом пропонується ввести зелені номера для електрокарів, врегулювати питання обладнання місць для паркування, зарядки електромобілів і питання безперешкодного доступу електрокарів до зарядної станції",

- написав автор законопроекту, нардеп від "Батьківщини" Олексій Рябчин на сторінці в Facebook.

Народні депутати доручили МВС, Мінекономрозвитку, Мінрегіону, Міністерству охорони здоров'я, ГосЧС протягом півроку після офіційної публікації документа ввести номера для електромобілів з зеленим кольором шрифту, а також встановити вимоги до паркомісць для електрокарів; ввести дорожні знаки "Для електромобілів", "Крім електромобілів", "Станція зарядки електромобілів".

У Адмінкодексі пропонують ввести штраф 340-510 грн за зупинку або стоянку авто на місці для електромобілів, або створення перешкод водіям електрокарів. Інспекторам з паркування надається право в такому випадку затримати авто порушника, в тому числі за допомогою евакуатора. Закон набере чинності з 1 січня 2020 року.

Про це повідомляє Страна.юа

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1499

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах