Все  |  17.10.19  |  четвер
 

Рада може ухвалити закон про покарання за незаконне збагачення

Арахамія зауважив, що законопроект по реформі органів суддівського врядування, до якого було багато поправок, зсунув тижневий порядок денний.

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія зазначає, що Верховна Рада України може розглянути законопроект про незаконне збагачення наступного пленарного тижня (з 29 жовтня по 1 листопада). Про це він сказав журналістам у відповідь на запитання, чому парламент не розглядає цей законопроект.

Арахамія зауважив, що законопроект щодо реформи органів суддівського врядування, до якого було багато поправок, зсунув тижневий порядок денний.

На зауваження щодо того, що законопроект про незаконне збагачення одного разу вже пропускався, депутат зазначив: «Одного разу його пропускали, дійсно, було дуже багато питань стосовно третіх осіб. І в залі було багато суперечок щодо цього. Ми створили робочу групу. Вони зараз опрацьовують».

На запитання, коли парламент може розглянути цей законопроект у другому читанні, Арахамія припустив: «Наступного пленарного (тижня)».

 

 

 

Про це повідомляє unian.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах