Письменник  |  12.04.19  |  п'ятниця
 

Відомий письменник більше не працюватиме з "1+1"

В інтерв'ю журналістам Дерманський розповів, що причиною такого рішення стала нинішня політика телеканалу.

Відомий український дитячий письменник Олександр Дерманський заявив, що припиняє співпрацю з "1+1".

"На жаль, змушений припинити 11-річну співпрацю з каналом. Дякую всім, з ким довелося попрацювати за ці роки. Жанна Скорая, Марічка Падалко, та всі решта. Дякую. Ви - справжні професіонали й, переконаний, чудові люди. Може, попрацюємо ще разом деінде",

- написав Дерманський на своїй сторінці у Facebook.

В інтерв'ю кореспонденту агентства "Укрінформ" письменник відповів, що його рішення пов'язане з нинішньою політикою телеканалу.

"Я взагалі постать не знакова для каналу й працював не в штаті. Та й моя робота, і, відповідно, програма зовсім не причетні до ТСН і політики каналу. Я був автором дитячої програми "Маріччин кінозал". Тепер не хочу ним бути",

- додав він.

Зазначимо, Олександр Дерманський - письменник, поет, викладач, літературний редактор, сценарист, автор багатьох популярних книжок для дітей. З 2008 року був автором програми "Маріччин кінозал".

Під постом письменника журналістка "1+1" Марічка Падалко у своєму коментарі подякувала Олександру за великий внесок у програму, а також на "за дітей, в тому числі моїх, які люблять українську книгу і яким українська мова є рідною, в тому числі завдяки тобі".

Нагадаємо, гендиректор "1+1" Олександр Ткаченко заявив, що "1+1" хоче подати в суд на Порошенка за те, що президент України 11 квітня "увірвався в ефір без запрошення", а також "за минулі звинувачення на адресу каналу".

Напередодні ввечері президент Петро Порошенко раптово з'явився в прямому ефірі програми "Право на владу" та запросив шоумена і кандидата в президенти Володимира Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". Натомість Зеленський сказав, що "його команду ніхто не поставить в позицію", а дебати відбудуться 19 квітня, після чого кинув слухавку.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e