Приватбанк  |  13.02.18  |  вівторок
 

"Приватбанк" блокує рахунки клієнтів, що є в базі "Миротворця"

Сайт "Миротворець" є недержавним сайтом українських волонтерів, створення якого пов'язують з іменами Георгія Туки і Антона Геращенка.

"Приватбанк" почав активно блокувати рахунки клієнтів, посилаючись на сайт "Миротворець".

Про це повідомляє UBR.ua.

Ресурс опублікував документ, що опинився в його розпорядженні. Це відповідь банку на запит клієнта про причини блокування рахунку. Згідно з документом банк перевіряє своїх клієнтів з базою сайту "Миротворець" і вважає це підставою, щоб позбавити його доступу до рахунку.

При цьому працівники "Приватбанку" пропонують клієнту самому зв'язуватися з "Миротворцем" і домагатися видалення свого імені з бази сайту.

Нагадаємо, Національний банк України 17 травня розіслав фінансовим організаціям перелік джерел інформації, рекомендованих банкам при оцінці репутації позичальників. Першим в списку значиться сайт "Миротворець". У листі НБУ сказано, що дані, які можна отримати на рекомендованих ресурсах, допоможуть виконати закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах