Правила  |  05.04.19  |  п'ятниця
 

В Україні змінилися правила отримання водійського посвідчення

Нові правила отримання водійських прав безпосередньо пов'язані з ДТП, яке влаштувала Зайцева в Харкові.

Про це начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook.

Нововведення пов'язані в першу чергу з інформацією про те, що автошколу, у якій навчалася Зайцева (винуватиця масштабного ДТП в Харкові), позбавляють ліцензії.

З основних нововведень варто виділити:

  • Введена відеофіксація складання іспитів із знань ПДР і навичкам навчання. Так, при здачі практичного іспиту дії кандидата в водії і екзаменатора будуть фіксуватися за допомогою обладнання, яке встановлюватимуть в кожному екзаменаційному авто.
  • Здати іспит в сервісному центрі можна протягом 2 років після закінчення автошколи. Раніше кандидат у водії міг прийти здавати іспит через 5 років після закінчення автошколи.
  • Зміни також стосуються діяльності автошкіл. Спростили механізм акредитації установ (фактично автоматична акредитація). Акредитацію проводитимуть регіональні сервісні центри МВС, а не головний. А також скасували необхідність придбання в територіальних сервісних центрах МВС бланків свідоцтв про закінчення закладу з підготовки водіїв.

Також була спрощена процедура отримання прав після навчання на спеціальність водія в закладах професійно-технічної освіти - потрібно буде всього лише здати успішно іспит.

Нагадаємо, що Зайцева повністю визнала свою провину у суді. Обвинувачена заявила, що більше ніколи не сяде за кермо та готова понести покарання.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах