Все  |  21.01.14  |  вівторок
 

"Правий сектор" закликав силовиків приєднуватись до українців

Рух "Правий сектор" поширив у соцмережах звернення до українських силовиків. У ньому активісти озвучили причини, чому співробітникам міліції потрібно переходити на бік народу.

Ненависть до свого народу, "собачі" обов'язки, презирство з боку начальників та перекладання відповідальності на плечі інших людей – це те, з чим, на думку "Правого сектора", кожного дня стикаються правоохоронці.

Крім того, активісти зазначають, що начальники міліції при першій нагоді "здадуть" усю команду. Тому представники "Правого сектору" радять силовикам задуматися над власними вчинками, які, за їхніми словами, не відповідають нормам Конституції України.

"В Україні діє режим внутрішньої окупації. Багаті-крадії визискують простих людей та збагачуються за рахунок зубожіння народу. Немає елементарної справедливості, перспективи, житла, гідної зарплати. І ваша робота охороняти це "кодло"? Але ви ж теж є народом",

- наголошує у зверненні "Правий сектор".

Наприкінці звернення представники організації закликали правоохоронців не підтримувати окупаційний режим, заарештовувати офіцерів та не виконувати антинародні накази з боку керівництва. Прихильники руху маю надію, що силовики оголосять про свій нейтралітет. Крім того, як зауважують активісти, український народ чекає правильного вибору співробітників міліції.

"Ставайте до наших лав! Ви знайдете вірних друзів і повернете власну гідність. Наважтеся на вчинок, аби відчути свободу і повагу до себе. Честь –понад зарплату",

– ці слова "Правого сектору" є останніми у зверненні до міліції.

Нагадаємо, представники руху "Правий сектор" є активними учасниками протистоянь на вулиці Грушевського в Києві.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3193

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах