Пожежа  |  02.01.19  |  середа
 

Помер іноземець, який постраждав від вибуху на ярмарку 22 грудня

Постраждалий від вибуху газового балона перебував у реанімаційному відділенні 8-ї клінічної лікарні. 31 грудня стан чоловіка значно погіршився.

Медики до останнього боролися за життя постраждалого, втім врятувати життя громадянина Вірменії лікарям так і не вдалося. У важкому стані в реанімації чоловік перебував понад тиждень.

"Нам вдалось подолати стадію опікового шоку, але наступна стадія, яка є при опіках понад 20%, це стадія токсикації. Від учорашнього дня було погіршення по аналізах, розвинулась ниркова недостатність. На жаль, через обширні, глибокі опіки, пішла сильна інтоксикація. У чоловіка було 50% опіків",

— повідомив Ігор Стояновський, заступник головного лікаря з хірургічної допомоги 8-ї міської клінічної лікарні Львова.

Відомо також, що померлий був громадянином Вірменії, 1968 року народження.

Нагадаємо, 22 грудня в одній із різдвяних хатинок сталася пожежа, внаслідок чого вибухнув газовий балон. Як зазначали очевидці, усього було три вибухи. Тоді постраждало 5-ро людей з них 4-х госпіталізували.

В той же ж час мерія поставила питання про можливість подальшого функціювання різдвяного ярмарку. Згодом міськрада зобов'язала підприємців ретельніше слідкувати за безпекою у ятках.

За фактом вибуху газового балона відкрито кримінальне провадження

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах